filtr powietrza

Jakią funkcję w samochodzie pełni filtr powietrza?

Każdy silnik spalinowy do poprawnego działania potrzebuje powietrza. Ważne, by było one pozbawione wszelkich zanieczyszczeń, które po dostaniu się do jednostki napędowej mogą wyrządzić spore spustosz czytaj więcej »

pompa ciepła cwu

Wydajna pompa ciepła cwu

Wybierając rodzaj podgrzewania wody trzeba rozważyć wszystkie warianty. Na pewno numerem jeden będzie bojler połączony z centralnym ogrzewaniem. Jest to dobre rozwiązanie, ale niestety w okresie letni czytaj więcej »

fotobudka

Mroźne wesela – jakie są ich zalety

Przedstawiamy kilka porad jak dobrze zorganizować wesele zimą. Jakie są plusy takiego wyboru? Po pierwsze, narzeczeni mają większe możliwości wyboru dogodnego dla nich terminu. Sale i hotele nie są ta czytaj więcej »

druk plakatóW A2

Porządne plakaty A2

Druk plakatów A2 realizuje wiele firm Robią to solidnie, rzetelnie, terminowo. Jakość takiej pracy jest wyjątkowa, a niejedna osoba pragnie je mieć. Porządne plakaty sprawdzają się na co dzień. Na p czytaj więcej »

taśma pakowa z NADRUKIEM

Wybór taśmy do pakowania

W sprzedaży znajdziemy taśmy przezroczyste i taśmy brązowe, ale co mamy zrobić, jeśli jedne, ani drugie nie spełniają naszych oczekiwań? Chcemy żeby nasza taśma była widoczna z daleka, ale czy można czytaj więcej »

Wycena maszyn I urządzeń

Wycena dotycząca maszyn i urządzeń

Chciałbym porozmawiać z Wami na temat wyceny dotyczącej maszyn i urządzeń. to bez wątpienia nie jest prosta sprawa i trzeba mieć tego całkowitą świadomość. Nie ma też co ukrywać, że bardzo często za czytaj więcej »

ODWODNIENIA liniowe

Dopasowana inwestycja

Inwestycje budowlane będą teraz rzeczywiście coraz bardziej wymagający, ale też mamy coraz więcej rozmaitych materiałów budowlanych na rynku. Wg rozmaitych norm jakości oraz specjalistycznych statyst czytaj więcej »

garaże blaszane wrocław

Czy opłaca się budować blaszak samemu?

Nie jest żadną tajemnicą, że Polak wszystko potrafi. Z reguły mamy przeświadczenie, że nie tylko sami wszystko możemy zrobić, ale także takie, że sami zrobimy to najlepiej. Z tego też powodu często d czytaj więcej »

POZYCJONOWANIE

Pozycjonowanie od a do z

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób tworzy strony internetowe z myślą o tym, że taka strona pozwoli wam zyskać klientów, a tym samym zwiększone zyski. Jak się okazuje sprawa nie jest wcale taka czytaj więcej »

WYCENa DZIEł sztuki

Sprawdź przez internet wartość swoich staroci

Większość z nas raczej nie przejmuje się zbytnio różnego rodzaju starociami, które zagracają nasze strychy, czy inne różnego rodzaju schowki. Czasami jednak może się okazać, że pośród zakurzonych sta czytaj więcej »

 

Prąd musi płynąć

Rozdzielnie elektryczne

Jak się okazuje, bardzo wiele tysięcy domów, nie posiada wciąż nowej instalacji. Wiele tego typu mieszkań wciąż wykorzystuje dawne systemy, przez co w wielu przypadkach dochodzi do poważnych awarii, a nawet pożarów spowodowanych nieprawidłowo działającą instalacją elektryczną. Rozdzielnie elektryczne muszą być więc co jakiś czas modernizowane, aby bez problemów dopasować się do norm europejskich, które nas także obowiązują. W wyniku niesprawnego działania instalacji domownicy mogą zostać porażeni prądem elektrycznym. Dla wielu osób takie porażenie może zakończyć się śmiercią dlatego nie wolno bagatelizować problemu. Nowoczesne Rozdzielnie elektryczne są w stanie zapobiec raz na zawsze nieszczelności instalacji. Już pora wymienić wysłużoną instalację na coś nowego i możemy być pewni, że tego typu wymiana okaże się dla nas bardzo korzystna. Dzięki zmianie jesteśmy w stanie obsługiwać wiele urządzeń elektrycznych podłączonych do sieci jednocześnie bez obaw o spadki napięć, które były prawdziwą zmorą jeszcze kilka lat temu, kiedy obowiązywała stara instalacja. Wtedy obciążalność prądowa obwodów była na tyle wysoka, że po dłuższym obciążeniu spowodowanym pracą kilku urządzeń korki samoczynnie wywalały. W ten sposób można było z łatwością spalić sprzęt, na szczęście, dzisiaj tego typu zagrożenia, są minimalne. Rozdzielnie elektryczne posiadają odpowiednie zabezpieczenia, dzięki czemu ryzyko przeciążenia sieci jest nikłe.

dobra Rozdzielnie elektryczne

Nawet jeśli dojdzie do przeciążenia, prąd przestanie płynąć, ponieważ wyłączy się obwód, a co za tym idzie, sprzęt nie ucierpi poprzez nagły skok, czy spadek napięcia. W dowolnej chwili możemy dokonać także rozbudowy naszej sieci, ponieważ nowoczesne urządzenia posiadają, więcej wolnego miejsca nie trzeba specjalnie przerabiać wszystkiego, teraz zmiany, mogą nastąpić szybko i bezproblemowo. Jest to tylko kilka ważnych zalet, dla których nowoczesna instalacja jest potrzebna. Jeśli mamy problem z dodaniem nowego modułu, to w każdej chwili, możemy skorzystać z pomocy doświadczonego elektryka.